Liitu uudiskirjaga

Uudiskiri sisaldab infot kaubavaliku ja müügiaegade kohta Tallinnas
Me ei edasta teie andmeid kolmandatele osapooltele

Kasulikku lugemist

Mis müügil!

Käime oma toodangut müümas Tallinna, Kehra ja Tapa turgudel ning erinevatel laatadel.  Tallinna kliendid saavad tellida uudiskirja, kus anname jooksvalt teada, mis müügile tuleb ning kus ja millal seda Tallinnas müümas oleme. Uudiskirja saad tellida avalehelt, andes meile oma meiliaadressi. Eelneval kokkuleppel võib kaupa ostma tulla ka talusse kohapeale.

2018 aasta õunasaagist on müügil:

`Lobo`, hinnatud, punane, üsna magus lauaõun, `Tellissaare`, vana klassikaline hapukas taliõun, `Talvenauding`, samuti tuntud Eesti taliõun, `Meelis`, hapukas laua- ja koogiõun, `Veteran`, mahlane, magushapu taliõun, `Karksi renett`, populaarne hästi säiliv vana sort, `Alesja`, ilus punane hapukasmagus lauaõun, `Kulikovskoje`, mõnus hapukasmagus taliõun. Väiksemas koguses on veel ka teisi sorte. 

2018 aasta kartulist on müügil:

`Laura`, mittelagunev punasekooreline lauakartul, `Blue Congo`, sinise sisuga gurmeekartul, `Red Cardinal`, roosa sisuga gurmeekartul, spargelkartul, spargli kuju ja kartuli maitsega gurmeekartul. `Väike verev` on läbi müüdud. 

Siit saad lugeda kartulite omadustest 

Kevadel ja suvel on müügil valik  õunapuuistikuid ja püsililli.

Fotosid meie lilledest saab vaadata siit

Müügil 2018 aasta õunasaak, lai valik erinevaid õunasorte nii lauaõunaks kui hoidiste ja õunatoitude valmistamiseks. 

Kuivatatud ÕUNAKRÕPSUD on krõbe tervislik maius,  mis ei sisalda suhkrut ega ühtki muud lisaainet.

Saadaval  looduslikud  siirupid:

Rabarberi-mündisiirup  sobib veega lahjendatult maitsva joogi valmistamiseks. (läbi müüdud)

Kuusevõrsesiirup. Rahvameditsiinis tuntud hingamisteede haiguste ravil väärtusliku toidulisandina, kasutatakse ka jookide, salatikastmete, marinaadide maitsestamisel. (saadaval)

 Võililleõiesiirup. Kasutatakse rahvameditsiinis jääkainete väljutamist soodustava vahendina, vere puhastajana, kolesteroolitaseme reguleerijana, on hea neerude, sapi ja maksa talitlusele. Võib lisada külmade ja kuumade jookide hulka, samuti magustoitude, kastmete ja marinaadide maitsestamiseks.  (saadaval)

Suvisel hooajal kasvatame ka värsket köögivilja, maitsetaimi.  Teeme õunamahla.